Zážitek jako brno – to je dovolená v Řecku

Řecko patří mezi nejnavštěvovanější destinace mezi českými cestovali, počítáme-li letecké zájezdy. Proč lidé cestují do Řecka? Za zážitky, krásnou přírodou, průzračně čistým mořem a svůj podíl na návštěvnosti nese také cena zájezdů.

Chcete-li potěšit někoho ve vašem okolí fascinujícím zážitkem, pak sáhněte po dovolené nebo dárkovém certifikátu. Potěší to nejen obdarovaného, ale jistě i vás v případě, že dárek dáváte své drahé polovičce. Proč? Protože patrně pojedete na dovolenou také.

Dovolená Řecko all inclusive

Nejrozšířenějším typem zájezdů je tzv. dovolená Řecko all inclusive. Jedná se o letecké pobyty, které mimo transferů a ubytování mají v ceně také neomezenou konzumaci jídla a pití v resortu, ve kterém jste ubytováni, a to po celý den. Mimo pořizovací ceny vás tak dovolená nemusí vyjít již ani o haléř více.

Kréta vede

Nejvíce lidí jezdí na řecký ostrov Kréta, který tvoří podle agentury Invia.cz hned třetinu všech poptávek po řeckých zájezdech. Z průzkumů také vyplynulo, že češi utrácejí v průměru 13 320 korun za zájezd pro 1 osobu, tedy o nějaké 4 stovky méně než v roce předešlém.

Řecko all inclusive si češi v těsném závěsu za Krétou dopřávají na řeckých ostrovech Rhodos a Kos.

Dárkový certifikát nebo dovolená

Originálním dárkem můžete svoji drahou polovičku obdarovat dvěma způsoby. Buď zaplacením celého zájezdu nebo koupí dárkového certifikátu ve vámi zvolené hodnotě, který je možné využít na jakoukoliv dovolenou z nabídce cestovní agentury.

Ačkoliv dovolená nepatří mezi ty nejlevnější zážitky, dozajista patří mezi ty nejsilnější, které lze darovat. Přeci jen dovolená omámí kouzlem každého, protože jak se říká, u moře je vždycky nejlépe.

Co na to říkáte? Dali by jste někomu ve vašem okolí dovolenou nebo byli jste obdarování nějakým pobytem například v romantické Paříži?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>