Změna image (proměna)

Nejste spokojeni se svým vzhledem? Toužíte po změně image, ale sami nevíte jak? Nechte ať se na vás podívají profesionální stylisté a kadeřníci, kteří vám zajistí novou image.

Zážitek změna image je připraven v několik balíčcích, které si můžete objednat a je vhodný jak pro muže tak pro ženy.

Změna image pro muže

Základní proměna muže obsahuje kadeřníka, který vám navrhne a účes podle nejnovějších trendů. Poté přejdete do rukou kosmetičky, která se vám kompletně postará o pleť a obočí. Poradí vám jak se o pleť starat, jak ji čistit a nakonec vám i pleť namasíruje. Zážitek je možné obohatit i o stylistu, který vám navrhne trendy oblečení. K dispozici u některých proměn je také profesionální fotograf, který vám udělá snímky, za které se rozhodně nebudete muset stydět.

Změna image pro ženy

Změna image pro ženy má dáleko více možností. Nejdříve se o vás postarají kadeřnící, kteří vám vymyslí nový trendy účes, poté budete předána do rukou kosmetičky, která se vám postará o pleť a poradí vám nejnovější možnosti starání se o pleť, ihned poté přichází na řadu líčení od profesionálů. U některých zážitků máte k dispozici ještě mnohem více. Návrháři vám poradí jaké se k vám hodí oblečení, porádí vám dle typu člověka, které barvy se na vás hodí, obléknout vás podle jejich a vašeho vkusu, můžete se nechat nafotit profesionálním fotografem.

Zážitek změna image můžete také znát z několika televizních pořadů jako například „Vypadáš skvěle, Proměna“ a další. To vše můžete zažít i vy, ale bez přítomnosti kamer, což je jistě lepší forma proměny svého já.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>