Adrenalinový den na bojišti: Zážitek, který vás pohltí

[button align=left]5 868,-Kč[/button] Máte rádi adrenalin? Neradi trávíte volný čas nicneděláním a přemýšlíte, jak si maximálně užívat den volna? Co takhle prožít adrenalinový den na bojišti. Na tento zážitek jen tak nezapomenete.

Prožijte i vy den plný adrenalinu

Každého, koho láká adrenalin, a baví ho vojenská tématika, si adrenalinový den na bojišti užije naplno. Dopřejte si i vy tento jedinečný zážitek, který vám nabízí program plný akce a vojenské techniky.

Je až k nevíře, co lze v jeden adrenalinový den prožít za dobrodružství. Čeká vám projížďka obrněnými transportéry. Profesionální řidiči vám předvedou vše, co dokáží bojová vozidla. A že toho neumí málo… Už jste řídili silnou čtyřkolku? Láká vás to? I to je součástí adrenalinového dne. Čtyřkolka typu YAMAHA Kodiak 400 ccm čeká na vás. Tato mašinka je vybavená automatickou převodovkou, takže si můžete naplno vychutnat adrenalin z jízdy.

Máte rádi adrenalin, ale zároveň chcete mít jistotu, že se vám nic nestane? Nemusíte se bát. Na čtyřkolce budete vybaveni dvojicí spolehlivých brzd, ale i výstrojí, která obsahuje loketní chrániče, rukavice, bezpečnostní helmy atd. Navíc vám po dobu celé hodiny bude k dispozici instruktor.

A adrenalinové zážitky pokračují. Už jste někdy zkoušeli paintball? Je to úžasný zážitek, který vás přímo vtáhne do simulované bitvy v lese. Na hodinu vám zapůjčíme výstroj, 200 střelných kuliček na osobu a bitva může začít. Nadchlo vás to a nechcete po hodině odložit zbraň? Nemusíte. Prodlužte si paintball o další hodinu.

Z toho všeho adrenalinu vám jistě vyhládne. Nemusíte se však bát, že zůstanete o hladu. Bude tu na vás čekat občerstvení v podobě lahodného guláše z polní kuchyně.

Užijte si i vy adrenalinový den. Je naplněný zážitky, na které jen tak nezapomenete.

Informace o zážitku Adrenalinový den

Cena: 5 868 Kč / 1 osoba
Lokalita: Milovice / Střední Čechy
Doba trvání: 4-6 hodin
Počet osob: 1 osoba
Možnost objednávky: Termíny pro rok 2011: 9.4., 7.5., 4.6., 2.7., 6.8., 3.9., 1.10., 5.11. (pro další termíny klikněte na objednat zážitek)
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Fotogalerie zážitku: Adrenalinový den

Adrenalinový den na bojišti
Adrenalinový den na bojišti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>