Let stíhačkou, okres Louny

[button align=left]27 600,-Kč[/button]Letět stíhačkou byla donedávna možnost pouze pro armádní piloty. Nyní si můžete vyzkoušet na vlastní kůži tyto manévry v pilotní stíhačce L-29 – Delfín. Originální zážitek při kterém vám bude krev tuhnout v žilách již pouze při pomyšlení na tento bláznivý výlet do oblak. Že se jedná o opravdu bláznivý kousek dokazují průměrné naměřené hodnoty a to především otáčky v rychlosti 300 až 600 kilometrů za hodinu, rychlost letu až 700 kilometrů za hodinu či přetížení až + 5 G.

Celý zážitek začíná předletovým seznámením s letounem L-29 Delfín. Bude vám vysvětleno k čemu jsou jednotlivá tlačítka na přístrojové desce, dozvíte se jak se v případě nebezpečí katapultovat a samozřejmě se můžete zeptat na to co vás samotné zajímá. Po prozkoumání toho v čem poletíte na vás čeká 15 minutový let stíhačkou na který v životě nezapomenete. Třešinkou na dortu je vystavení letového certifikátu a také dárek v podobě DVD z kamer instalovaných přímo na letadle, v kokpitu a také na zemi.

Samotný zážitek let stíhačkou není určen pro osoby se slabším srdcem a špatným zdravotním stavem. S pilotem se vždy dohodnete zda chcete letět extrémní lety s akrobatickými vysokorychlostními prvky s několika přetíženími či méně náročné lety stíhačkou. Vše záleží na váš a vaší chuti zažít něco zcela neuvěřitelného.

Zážitek let stíhačkou je určen pouze pro jednu osobu, sebou si ovšem můžete vzít třeba celou rodinu, která vás bude moci z bezpečné vzdálenosti na zemi natáčet a fotografovat. Uvidí také vaši bezprostřední reakci po přistání a výstupu ze stíhačky L29 – Delfín.

Z bezpečnostních důvodů není možné lety provozovat za bouřky a deště. Koneckonců i takový zážitek by nebyl tím plnohodnotným zážitkem, který jste si zaplatily za vámi vydělané peníze.

Součástí zážitku je zapůjčení výstroje potřebné pro let stíhačkou. Zážitek je možný podstoupit pouze pokud vám je 18 let a vaše maximální hmotnost nepřesahuje 120 kg. Zážitek je možné podstoupit v okresu Louny cca 70 kilometrů od Prahy.

Fotogalerie let stíhačkou, okres Louny

Informace o zážitku let stíhačkou

Cena: 27 600,-Kč

Lokalita: okres Louny

Doba trvání: 1,5 hodiny (15 minut let + 1 hodina teorie)

Počet osob: 1 osoba

Možnost objednávky: Po celý rok, mimo deště a bouřky

Stránky zážitku: http://www.esennce.cz/let-stihackou-l-29-dvd/

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>