Parníkem po Vltavě s obědem a ubytováním v Praze

[button align=left]1 860,-Kč[/button]Praha, hlavním město České Republiky a především nádherná historická podívaná. Podél nábřeží je spousta budov a panoramatických výhledů, které stojí za to vidět. Podle mnohých je ten nejhezčí pohled na starou matičku Prahu právě ze břehů Vltavy. Užijte si tak 2 hodinový výlet parníkem po Vltavě s příjemným posezením u oběda.

Celý zážitek parníkem po Vltavě obsahuje také ubytování v hostelu v centru Prahy, kde máte k dispozici WC, sprchu a také malou kuchyňku přímo na pokoji. Váš výlet do Prahy tak nemusí skončit pouhou plavbou, ale může pokračovat příjemnou procházkou po pražských památkách včetně Václavského a Staroměstského náměstí.

V ceně ubytování je k dispozici také snídaně v ceně a možnost přístup za internet zcela „gratis“. Celý zážitek plavky parníkem po Vltavě trvá 2 hodiny a firma na zážitky, která zajišťuje tuto aktivitu vás mikrobusem dopraví z místa hostelu až k parníku.

Zážitek je možné objednávat celoročně a to jak pro 1 tak 2 osoby. Pokud chcete vyrazit na tento výlet zcela sami připravte si 1 860,-Kč, respektive 2 530,-Kč pro dvě osoby.

Romantika na parníku může začít a neumím si představit pohled vaší milované osoby, pokud tento zážitek parníkem po Vltavě darujete k vašemu výročí či jako dárek.

Fotogalerie zážitku parníkem po Vltavě

Parníkem po Vltavě Parníkem po Vltavě Parníkem po Vltavě
Parníkem po Vltavě Parníkem po Vltavě

Informace o zážitku let stíhačkou

Cena: 1 860,-Kč / 1 osoba (2 530,-Kč / 2 osoby)

Lokalita: Praha

Doba trvání: 2 dny (parníkem po Vltavě 2 hodiny)

Počet osob: 1 osoba nebo 2 osoby

Možnost objednávky: Po celý rok

Stránky zážitku: http://www.zlatarybka.cz/Relaxace/Vylety_do_Prahy/622.html

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky ZlatáRybka.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>