Medová masáž (Praha, Ostrava, Liberec, Olomouc, Brno)

[button align=left]od 1 209,-Kč[/button]Splynout s přírodou a vychutnat si naprostý relaxační zážitek, to nabízí pouze medová masáž. Včelí med je totiž zcela přírodní produkt, který působí blahodárně na náš organismus a kůži, stejně jako ruce profesionální masérky. Medovou masáží odstraňujeme z organismu toxiny, ty jsou v obsaženy v každém těle v potních žlázách a způsobují snižování imunity. Medová masáž vám dodá novou sílu, novou energii a ještě zažiteje něco o čem můžete směle vyprávět vašim přátelům.

Medová masáž je také navíc vhodným dárkem pro vaše známé a rodinu. Tímto dárkem potěšíte téměř každou osobu a mnohdy je to mnohem lepší než darovat velké či malé tričko, se kterým jsou poté jen další starosti s jeho výměnou.

Celý zážitek trvá cca 1 hodinu. Mimo mnoha zdravotních účinků je medová masáž vhodná také k regeneraci organismu, povzbuzuje vaši mysl a odstraňuje stres všedního života. Medová masáž není vhodná pro ženy v těhotenství a pro lidi s problémovou pokožkou, ekzémy a vyrážkami a také pro lidi s křečovými žílami.

Medovou masáž je možné podstoupit v několika velkých městech. V nabídce je Praha, Brno, Hluboká n.V., Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn.

Cena za provednou medovou masáž o celkové délce cca 1 hodiny se pohybuje od 1 209,-Kč (profesionální masérka v profesionálním salónu).

Fotogalerie zážitku Medová masáž

Informace o zážitku Medová masáž

Cena: 1 209,-Kč (luxusní salón)

Lokalita: Praha, Brno, Hluboká n.V., Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn

Doba trvání: cca 1 hodina

Počet osob: 1 osoba

Možnost objednávky: Po  celý rok

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>