Výlet na voru pro 5 osob (Praha)

Jste skupina lidí a máte rádi adrenalin a dobrodružství? Nebo jste dvojice, která by ráda vyzkoušela romantiku? Proč nevyzkoušet tento skvělý originální zážitek plavby na voru v Praze. Čeká vás opravdu zajímavý výlet, který může ocenit až 5 lidí. O srandu je tak rozhodně postaráno a vás čeká opravdu perný den.

Na celý výlet je vám propůjčen speciální vor a to dle vašeho zájmu na 3 nebo 4 hodiny. I přesto, že vor má sloužit jako poslední záchrana trosečníků, vor v Praze je vybaven více než vkusně. 5 židliček, stolek, lucerničky, 2x pádlo, 12 l v motoru, zastřešení a také přenosný gril pro vaše čerstvě naložené masíčko.

Zážitek plavba na voru může být ideální pro partu přátel a jejich oslavu. V případě zájmu vám totiž provozovatelé vor kompletně vyzdobí. Cena zážitku je 2490,-Kč na 3 hodiny a 3090,-Kč na 4 hodiny. V případě využití pro 5 osob se tak dostáváme na cenu necelých 500,-Kč na osobu respektive necelých 620 korun v případě využití voru na 4 hodiny.

Informace o zážitku Pivní lázně Chodová Planá

Zážitek již bohužel není dostupný. Zobrazit si ovšem můžete další zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>