Tandemový seskok padákem (Kunovice, Prostějov)

[button align=left]3 799,-Kč[/button] Zažijte vzrušení a adrenalin ve výšce 4000 metrů nad zemí a to v podobě tandemového seskoku v Kunovicích a Prostějově. Zažijte neopakovatelný zážitek, zažijte pocit, který jste doposud nepoznali.

Po krátké 15 minutové instruktáži s profesionálním tandemovým pilotem vás letadlo vynese do výšky 4000 metrů nad zem. Během letu letadlem, se tandemového partnera můžete ptát na různé zajímavosti týkající se samotného skákání či okolí letiště. Po dosažení výšky 4000 metrů budete připoutání ke svému tandemovému pilotu a budete čekat na výskok, který je zároveň nejintenzivnějším zážitkem celého tandemového seskoku. Samotný volný pád trvá až 60 sekund a do hladiny 1600 metrů, poté instruktor otevře padák. Ten si během letu můžete vyzkoušet sami řídit a to až do konečné výšky 300 metrů nad zem, kde řízení převezme zkušený tandemový partner. S ním společně a bezpečně přistanete, přičemž přistání je naprosto bezpečné a jako první se země dotkne váš tandemový pilot. Celý tandemový seskok tak trvá cca 12 – 15 minut + příprava, let letadlem atd. Během volného pádu dosáhnete rychlosti až 200 km za hodinu, to je opravdový adrenalin, který ocení jak váš přítel tak vy samotní.

V zážitku tandemový seskok padákem (Kunovice a Prostějov) vám propůjčí nezbytný oděv, brýle, případně rukavice a kuklu, pokud by bylo chladno. Jako bonus si můžete objednat DVD a CD s fotodokumentací vašeho tandemového seskoku a to po celou dobu zážitku. Společně s vámi totiž poletí profesionální fotograf či kameraman. Ojedinělý zážitek tandemový seskok padákem (Kunovice, Prostějov) tak budete mít v živé paměti po několik desítek let uschováno.

Fotogalerie tandemový seskok padákem (Kunovice, Prostějov)

Informace o zážitku tandemový seskok padákem

Cena: 3 799,-Kč

Lokalita: Kunovice a Prostějov (možnost dalších lokalit: Most (okres Most), Příbram (okres Příbram), Kolín (okres Kolín), Mladá Boleslav (okres Mladá Boleslav), Hradec Králové (okres Hradec Králové))

Doba trvání: cca 2 hodiny

Počet osob: 1 osoba

Možnost objednávky: březen až listopad (přesné termíny dle kalendáře letiště)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>