Romantická večeře v naprosté tmě (Praha)

[button align=left]1 490,-Kč[/button]Darujte či sami prožijte nevšední a originální zážitek v podobě romantické večeře v centru Prahy, která je servírována a konzumována v naprosté TMĚ. Jedná se o ojedinělý projekt, který funguje v několika světových metropolích mezi kterými je i naše hlavní město Praha. Celý projekt vznikl ve Švýcarsku před 11 lety a o jeho kvalitách jste si mohli dočíst v několika tištěných i mediálních periodikách včetně TV.

Romantická večeře ve tmě je servírována konzumována bez jediné známky světla. Vaše smysly se tak přizpůsobí a vyrovnají. Dochází ke zlepšení chuťových buněk a gastronomický zážitek je tak mnohem silnější a zábava nekončí. Vše je doprovázeno vhodným programem mezi kterým nechybí jemná hudba, jazz, šansony a další zvukové doprovody. Romantická večeře ve tmě je navíc silným zážitkem pro oba zúčastněné, jejich letmé dotyky v naprosté tmě, neznalost situace a další ojedinělé možnosti dávají celé atmosféře neobyčejné kouzlo.

Celý zážitek romantická večeře ve tmě vznikl na popud zdravotně postižených občanů. Cílem bylo zajistit lidem možnost vyzkoušet si svět zrakově postižených. Obsluha restaurace je složena ze zrakově postižených obyvatel, kteří budou nastlouchat vašim požadavkům a budou vás doprovázet celým večerem.

Restaurace nabízí 4 základní menu a bohatý jídelníček ze kterého můžete ochutnat jednotlivé pokrmy. Vybrat si můžete z rybího menu, domácí kuchyně, vegetariánského menu a také z menu nazvaného „překvapení“, kde si můžete vyzkoušet hádání potravin, které pro vás budou připraveny, aniž by jste je viděli.

V ceně zážitku je rezervace a také konzumace jídla v hodnotě 1500,-Kč a doprovodný program a to vše pro dvě osoby. Zážitek romantická večeře ve tmě je možné objednávat po celý rok a to každý čtvrtek a pátek. Mimo vymezené dny je možné restauraci využívat se světly v příjemné a moderním prostředí bez doprovodného programu.

Fotogalerie zážitku romantická večeře ve tmě, Praha

Informace o zážitku – Romantická večeře ve tmě, Praha

Cena: 1 490,-Kč / 2 osoby

Lokalita: Praha

Doba trvání: cca 3 hodiny

Počet osob: 2 osoby

Možnost objednávky: Po celý rok, zážitek je možné využít pouze každý čtvrtek a pátek

Objednávka:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>