Uvařte si Sushi s profesionálem u vás doma

[button align=left]5 280,-Kč[/button]Přeneste se do tajů japonské kuchyně a získejte kvalitní zaškolení ve výrobě sushi od profesionálních kuchařů. Tento zážitek je určen pro dvě osoby a během celého kurzu sushi vám bude představeno hned několik výrobků, které si samozřejmě sami vyzkoušíte, ochutnáte a v případě jakýchkoliv nejasností je vám k dispozici profesionální kuchař, který vám napoví a vaše dotazy zodpoví.

Dle encyklopedie Wikipedia si většina lidí myslí, že sushi je syrové rybí maso podávané s rýží, ovšem pravda je opačná. Jedná se o vařenou rýži podávanou se speciální octovou omáčkou a dalšími ingrediencemi, mezi které patří právě rybí syrové maso, mořské řasy atd.

Kurz sushi je dostupný pouze u vás doma. Zaškolený kuchař navštíví vaši kuchyni se všemi potřebnými ingrediencemi. Během celého kurzu vaření získáte zkušenosti s mnoha úkoly, které je potřeba při kurzu sushi umět.Jako první přichází na řadu přípitek saké a příprava porcování lososa (1,5 kg) a ryb. Jako další přichází na řadu příprava samotného sushi, zaškolený kuchař vás naučí všechny základní druhy, mezi které patří sushi maki, sushi uromaki, sushi nigiri. Po přípravě je potřeba jídlo naservírovat, zaškolený kuchař vás naučí základy japonského servírování. Dozvíte se kde má být umístěna wasabi omáčka a další ingredience. Nejlepší část zážitku přichází v době konzumace připravených výrobků, ať již vašich či od profesionála. Po zaškolení vám kuchař vše uklidí a po rozloučení se můžete těšit z neobyčejného zážitku, který můžete v některém z dalších dní sdílet se svými přáteli nebo pozvat své nejbližší na báječnou japonskou sushi večeři.

Zážitek kurz výroby sushi je dostupný v Praze a je určen pro dvě osoby. Celková doba trvání je cca 3 hodiny.

Fotografie ze zážitku Kurz vaření sushi u vás doma

Informace o zážitku pilotem na zkoušku

Cena: 5 280,-Kč

Lokalita: Praha

Doba trvání: cca 3 hodiny

Počet osob: 2 osoby

Možnost objednávky: Celoročně

Stránky zážitku: http://www.esennce.cz/kurz-sushi-u-vas-doma/

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>