Vyhlídkový let letadlem / Praha

[button align=left]3 180,-Kč[/button] Darujte zážitek, na který budou lidé ve vašem okolí vzpomínat dlouhá léta. Darujte jim vyhlídkový let nad Prahou. Tento zážitek je navíc zcela originální, protože většina vyhlídkových letů má zakázáno létat nad centrem hlavního města, ale pouze na jeho okrajích. Při tomto zážitku se ovšem podíváte mnohem dále a to až na samotné centrum Prahy.

Start čtyřmístného letounu Tecnam P2006 T je naplánován na letišti v Benešově a během přibližně 40ti minutového vyhlídkového letu můžete obdivovat všechny dominanty Prahy jmenovitě zámek Konopiště, zámek Průhonice, Pražský hrad, Karlův Most, Staroměstské náměstí, Žižkovský vysílač a samozřejmě desítky věžiček stověžaté matičky Prahy. Ani snad nemusím dodávat, že pohled z ptačí perspektivy na hlavní město České Republiky Prahu je opravdu nezapomenutelný zážitek.

Do letadla se vejdou 3 osoby, chcete-li si tedy vychutnat zážitek s některým z vašich blízkých doporučujeme objednat si letenky dvě či tři. Vyhlídkový let Praha není povolen osobám, které trpí zdravotními problémy srdce, vysokým krevním tlakem, závratěmi, nachlazením a jinými indispozicemi, které by bránily hladkému průběhu zážitku. Osoby do 15ti let mohou absolvovat zážitek vyhlídkový let Praha pouze za doprovodu dospělé osoby.

Informace o zážitku vyhlídkový let Praha

Cena: 3 180 Kč / osoba
Lokalita: Praha / letiště Benešov
Doba trvání: cca 1 hodinu / samotný let 40 minut
Počet osob: 1 až 3 osoby
Možnost objednávky: po celý rok
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Essence.cz

Fotogalerie zážitku Vyhlídkový let Praha

Vyhlídkový let Praha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>